РОГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 15 лютого 2016 року                                                             №3

Про перейменування вулиць села Рогова

Уманського району Черкаської області.

 

          На виконання Законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» , «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про географічні назви», відповідно до рекомендацій громадських слухань с.Рогова (протокол №1 від 13.02.2016р.) та керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:  

        

  1. Перейменувати вулиці села Рогова Уманського району Черкаської області згідно з додатком 1.
  2. Секретареві сільської  ради оприлюднити розпорядження сільського голови на офіційному вебсайті сільської ради, надати інформацію щодо зміни назв вулиць до Черкаської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи», та направити дане розпорядження відповідним державним, обласним, районним службам, підприємствам, установам, організаціям села та іншим заявникам за потребою при зверненні.
  3. Головному бухгалтеру сільської ради Л.Веренчук здійснити розрахунок потреби в кількості та коштах для виготовлення та встановлення адресних табличок з новими назвами згідно додатку 1 розпорядження та передбачити кошти в сільському бюджеті.
  4.  Розпорядження набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  постійну комісію сільської ради з питань депутатської діяльності, етики   питань правопорядку, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

      

Сільський голова                                                                    Л.Д.Литвинюк

 

 

 

                                                                                                      Додаток                                                                                                                       до розпорядження сільського  голови                                                                                                   від 15.02.2016р.  № 3

ПЕРЕЛІК

 вулиць  села Рогова, що перейменовуються

 

 

з/п

Назва вулиць для перейменування         

Нова назва вулиць

 

  1.  

Жовтневої революції

І.Франка

   

      2.

Жовтнева

Вишнева

3. 

Пролетарська

Садова

4. 

Зої Космодем*янської

Набережна

  1.